Volejte nám / Pište nám

+420 777 273 834
info@peroveprodukty.cz

Zavoláme Vám zpět

Refrence
Reference odraz
O nás
O nás odraz
Refrence
Refrence odraz

Kontakty / Pobočky

Materiály / Ceník


O nás

Nejlepší ceny na trhu
Široká síť poboček
Rodinná firma
Různé barvy sypkovin
Výroba nových produktů
Individuální zakázky

Firma Alena Berková, Péřové výrobky, byla založena v roce 1995 se sídlem provozovny v Táboře. Během následujících 23 let jsme uspokojili potřeby téměř 140.000 zákazníků a získali silnou pozici v Jihočeském kraji, zejména na Táborsku. Naše firma se rozšířila na 16 sběren, které vznikly v okolních obcích a městech. Mezi naše zákazníky patří převážně rodiny, ale také firmy a školy. V roce 2018 převzal firmu syn Antonín Berka, který pokračuje v tradici a nastolené kvalitě čištění peří a výroby lůžkovin po vzoru rodičů.

Za naším úspěchem především stojí individuální přístup ke každému zákazníkovi, přijatelné ceny odpovídající vysoké kvalitě a také dobré jméno firmy, které je dobře známé nejenom mnoha jihočechům. Můžeme se pochlubit i tím, že naše výrobky cestují do různých států a to nejen do Evropy. Pod dekami vyrobenými u nás spí zákazníci např. v Austrálii, Kanadě, Americe, Itálie, Holandska a co nás těší nejvíce, často se k nám vracejí zpět.

Historie společnosti

  • Leden 1995 - založení firmy v Táboře
  • 1995 - 2018 - zakládání dalších poboček pro příjem zakázek mimo jiné i v těchto lokalitách: Pelhřimov, Pacov, Kamenice nad Lipou, Soběslav, Jindřichův Hradec, Nalžovice u Sedlčan, Masečín, Veselí nad Lužnicí, Bechyně, Sedlčany, Benešov u Prahy, Chotýčany u Bystřice, Kamberk, České Budějovice
  • 2018 - Syn Antonín Berka přebírá firmu a pokračuje v rodinné tradici zpracování peří a výroby lůžkovin

Pavla J.

Vždy jsem spala pod dekami z úmělých vláken a od té doby, co mám přírodní přikrývky od Berkových, konečně spím spokojeně a zdravě.

Reference

Jak velký výběr sypkoviny máte?


Vybrat si můžete z velkého množství materiálu. Máte na výběr až ze 45 druhů sypkovin od ekonomických řešení až po nejvyšší luxus.

Dotazy


MedicalSpace s.r.o.

Dodávka 60 kusů antialergenních přikrývek pro zákazníka společnosti MedicalSpace v oblasti zdravotnictví.

Reference