Volejte nám / Pište nám

+420 777 273 834
info@peroveprodukty.cz

Zavoláme Vám zpět

Refrence
Reference odraz
O nás
O nás odraz
Refrence
Refrence odraz

Kontakty / Pobočky

Materiály / Ceník


O nás

Široký výběr sypkovin
Rychlé zpracování
Široká síť poboček
Kladné reference
Individuální rozměry
Tradiční český výrobce

Firma Alena Berková, Péřové výrobky, byla založena v roce 1995 se sídlem provozovny v Táboře. Během následujících let jsme uspokojili potřeby více než 140.000 zákazníků a získali silnou pozici v Jihočeském kraji, zejména na Táborsku. Naše firma se rozšířila na 17 sběren, které vznikly v okolních obcích a městech. Mezi naše zákazníky patří převážně rodiny, ale také firmy a školy. V roce 2017 převzal firmu syn Antonín Berka, který pokračuje v tradici a nastolené kvalitě čištění peří a výroby lůžkovin po vzoru rodičů.

Za naším úspěchem především stojí individuální přístup ke každému zákazníkovi, přijatelné ceny odpovídající vysoké kvalitě a také dobré jméno firmy, které je dobře známé nejenom mnoha jihočechům. Můžeme se pochlubit i tím, že naše výrobky cestují do různých států a to nejen do Evropy. Pod dekami vyrobenými u nás spí zákazníci např. v Austrálii, Kanadě, Americe, Itálie, Holandska a co nás těší nejvíce, často se k nám vracejí zpět.

Historie společnosti

  • Leden 1995 - založení firmy v Táboře
  • 1995 - 2017 - zakládání dalších poboček pro příjem zakázek mimo jiné i v těchto lokalitách: Pelhřimov, Pacov, Kamenice nad Lipou, Soběslav, Jindřichův Hradec, Nalžovice u Sedlčan, Masečín, Veselí nad Lužnicí, Bechyně, Sedlčany, Praha 1, Benešov u Prahy, Chotýčany u Bystřice, Kamberk, České Budějovice
  • 2017 - současnost - Syn Antonín Berka přebírá firmu a pokračuje v rodinné tradici zpracování peří a výroby lůžkovin

reference

Pavla J.

Vždy jsem spala pod dekami z úmělých vláken a od té doby, co mám přírodní přikrývky od Berkových, konečně spím spokojeně a zdravě.

Reference

Jak velký výběr sypkoviny máte?


Vybrat si můžete z velkého množství materiálu. Máte na výběr až ze 45 druhů sypkovin od ekonomických řešení až po nejvyšší luxus.

Dotazy


reference

MedicalSpace s.r.o.

Dodávka 60 kusů antialergenních přikrývek pro zákazníka společnosti MedicalSpace v oblasti zdravotnictví.

Reference

Výprodej kvalitní sypkoviny Fortuna - Vlčí mák
Původní cena 279 Kč bez DPH/m
Sleva 39%, Cena nyní 170 Kč bez DPH/m

Akční nabídka