Volejte nám / Pište nám

info@peroveprodukty.cz

Zavoláme Vám zpět

Refrence
Reference odraz
O nás
O nás odraz
Refrence
Refrence odraz

Kontakty / Pobočky

Materiály / Ceník


Služby

Široký výběr sypkovin
Nejlepší ceny na trhu
Rychlé zpracování
Široká síť poboček
Rodinná firma
Kladné reference
Kvalitní prachové peří
Individuální rozměry
Čeští dodavatelé
Různé barvy sypkovin
Tradiční český výrobce
Záruka 2 roky
Antialergenní sypkoviny
Výroba nových produktů
Renovace produktů
Čištění peří

Nové produkty

V nabídce naší firmy najdete výrobky ložního charakteru, samozřejmě pouze z nejkvalitnějšího nového husího peří. Vyrábíme přikrývky, polštáře, dětské soupravy, zavinovačky. Nyní velmi oblíbené dvoudeky - naše specialita - jsou dvoudeky spojené suchým zipem a nebo na pevno. Toto vše vám vyrobíme v různých velikostech z Husí prachové peří Vaší nebo naší sypkoviny, přičemž výběr naší sypkoviny je velice bohatý co do kvality, barvy a vzoru.

Prodej výrobků z námi dodaného peří za nejlepší ceny, v různých váhových kategoriích, je samozřejmostí. Používáme nové, doma drané husí peří, před použitím předčištěné. Navíc při nestandardních velikostech naši zaměstnanci zhotoví i povlečení z Vašeho nebo našeho materiálu - používáme kvalitní materiály z damašku, zapínání nejlépe klasické na knoflíky.

Záruční doba na nové péřové výrobky je 2 roky.
Záruka se ale nevztahuje na výrobky ze sypkoviny dodané zákazníkem.

  • Výrobky je možno objednat telefonicky nebo e-mailem.
  • Zakázku je možno převzít osobně, nebo odeslat na dobírku.

Renovace

Při převzetí zakázky vše nejprve zvážíme a popíšeme jménem zákazníka. Potom vypíšeme zákazníkovi dodací list se všemi údaji o váze, materiálu, dodací lhůtě, předběžné ceny, případně druhu prošití. Každá zakázka se čistí odděleně, k záměně zakázek nemůže dojít.

Deky od nás jsou standardně prošité do čtverců. Na přání zákazníka může být prošití i jiného druhu. Často však k nám přichází zklamaní zákazníci a požadují přešití již nově zhotovených přikrývek od jiných firem, neboť neupevněné peří se v dece přesouvá nahoru a dolů, ze strany na stranu a nedrží požadovaný tvar.

Vyčištěné peří opět popsané jménem zákazníka pokračuje na šicí dílnu, kde naši zaměstnanci naplní sypek opravdu pouze vaším peřím! Váhu peří ve výrobku určí zákazník, případně pracovnice sama podle kvality peří. Zhotovená zakázka je zabalena a předána zákazníkovi.

Na renovaci pěřového výrobku (rozpárání, vyčištění peří, ušití do nového sypku) se vztahuje tříměsíční zákonná záruční lhůta (pokud není smluvně sjednáno jinak).

Čištění peří

Je prováděno za sucha parou v tříkomorové čističce tovární výroby. Čistička vysaje peří ze sypku, které pokračuje do první komory, kde dojde k oddělení nejhrubších úlomků peří a nečistot.

V následující komoře se odstraňuje jemnější drť a nečistoty, které propadávají sítem do odpadu. Zde dochází k samotnému mechanickému čistění peří, včetně odstranění alergenů.

V poslední fází se peří podtlakem přefouká do horní komory, kde se peří napařuje parou s antistatikem (desinfekční prostředek, aviváž apod.) Napařováním parou dochází ke zničení všech bakterií a roztočů. Tvrdé UV záření nepoužíváme. Narušuje strukturu organických látek, urychluje stárnutí (lámavost) peří.

Po usušení horkým vzduchem je vyčištěné a voňavé peří nafoukáno do pytlů odkud pokračuje popsané jménem zákazníka do šicí dílny.


reference

Pavla J.

Vždy jsem spala pod dekami z úmělých vláken a od té doby, co mám přírodní přikrývky od Berkových, konečně spím spokojeně a zdravě.

Reference

Jak velký výběr sypkoviny máte?


Vybrat si můžete z velkého množství materiálu. Máte na výběr až ze 45 druhů sypkovin od ekonomických řešení až po nejvyšší luxus.

Dotazy


reference

MedicalSpace s.r.o.

Dodávka 60 kusů antialergenních přikrývek pro zákazníka společnosti MedicalSpace v oblasti zdravotnictví.

Reference

Kvalitní 100% bavlněné sypkoviny
Kvalitní peří od ověřených dodavatelů
Na trhu více než 25 let

Akční nabídka